Happy Client Story

Gamegoods - autorski system ecommerce

Gamegoods jest sklepem stworzonym z myślą o wszystkich kolekcjonerach figurek związanych z grami komputerowymi oraz postaciami z pop-kultury.

Problem klienta

W 2021 roku, marka Gamegoods stanęła przez kilkoma sporymi wyzwaniami takimi jak: znaczne zwiększenie sprzedaży, zacinanie strony, nie logicznie ułożone elementy na stronie i wiele więcej technicznych, które wraz ze skalą zaczęły wpływać na konwersje oraz zadowolenie Klientów.

Wprowadzone rozwiązanie

Ze względu na problemy wydajnościowe i wcześniejsze próby reanimacji istniejącego sklepu, zdecydowaliśmy, że stworzymy dla Klienta od podstaw, nową, dedykowaną platformę e-commerce, opartą na nasz autorski silnik.
01

Pracę nad projektem podzieliliśmy na kilka etapów:

 

  1️⃣   Analiza aktualnego rozwiązania – do tego celu zainstalowaliśmy ówcześnie specjalną wtyczkę, śledzącą ruchy użytkownika
  2️⃣   Rozpisanie potrzebnych, już istniejących i nowych funkcjonalności, wraz z harmonogramem prac
  3️⃣   Współpraca z grafikiem Klienta przy projektowaniu klikalnego projektu graficznego (rysunki ekranów które potem widzi użytkownik)
  4️⃣   Nasza ulubiona część, czyli programowanie 😀 – dużym plusem było to, że część, już istniejącego kodu mogliśmy przerobić i zaktualizować pod nowe wymagania, optymalizując tym samym pracę
  5️⃣   Ostatecznie dokładne testy i oddanie projektu
  ♾️  Utrzymanie, gwarancja i ciągłe wsparcie

 

Wynikiem naszych prac jest nowa, chętnie odwiedzana przez Klientów, odświeżona wersja sklepu, oparta o nowoczesne technologie. Takie realizacje lubimy najbardziej!

Zastosowane technogie

Do pracy z projektem zaproponowaliśmy wyżej wymieniony stos programistyczny (inaczej stack, oznaczający wybrane do projektu technologie). Wybranie Reacta, NextJS, GraphQL oraz PostreSQL było motywowane czynnikami takimi jak:

 

  🧷   Wielki ekosystem technologii – dużo bibliotek, bieżące poprawki błędów, aktualizacje i pewność, że technologia będzie utrzymywana przez dziesiątki lat (React jest aktualizowany przez Facebooka – aktualnie Meta)
  🧷   Łatwe utrzymanie przejrzystości kodu, które w połączeniu z dobrą dokumentacją sprawia, że projekt może być utrzymany przez każdą firmę programistyczną i programistę
  🧷   Bardzo szybko ładujące się ekrany aplikacji – nawet poniżej 0,5 sekundy.
  🧷   Nieskie koszty bieżącego utrzymania

Nebucode przeprowadziło nas przez cały proces jak po sznurku, proponując na każdym etapie konkretne rozwiązania i szukając odpowiedzi na nasze wyzwania

- CEO, Jakub Gabrychowicz

Sprawdź nasze inne projekty

;