Usługi

Aplikacje przeglądarkowe

Mniej lub bardziej innowacyjne aplikacje, widoczne z poziomu przeglądarki internetowej. Mogą służyć do zarządzania magazynem, sprzedażą online, integracją z systemem księgowym i wiele więcej - sky is the limit!

Co to jest aplikacja webowa?

Aplikacja przeglądarkowa (inaczej webowa) to aplikacja uruchamiana w przeglądarce, która ma na celu dostarczać użytkownikowi jakąś konkretną usługę. Różni się od strony internetowej tym, iż pozwala użytkowni na większą interakcje (można przede wszystkim np.: przesyłać, odbierać, zapisywać dane). Podsumowując: strona internetowa = informacja, zaś aplikacja webowa = interakcja


Naszym zdaniem, tworzenie oprogramowania to proces, dlatego oprócz samego kodu, dostarczamy po drodze wiele wartości:

 • Warsztaty biznesowe

  Rozumiemy, że nowe oprogramowanie to inwestycja, która musi być przemyślana i oparta o zbadany problem (Twój/Twojej firmy lub Twojego Klienta). Wspieramy w tym od początku, minimalizując nakłady finansowe - analizę i wnioski z warsztatów przedstawiamy każdorazowo w postaci raportu i koncepcji, na której bazujemy ofertę.

 • Dofinansowanie

  Pracujemy z biurami piszącymi wnioski, sami je często współtworząc. Wiemy jak prowadzić i dobrze rozliczyć projekt oparty o zew. finansowania z PARP i NCBiR.

 • Content writing

  Wspólnie zbudujemy kontent i stworzymy sprzedaż Twojego projektu (w tym na wcześniejszym etapie prognozy finansowe, przewidywane koszty utrzymania, segmenty Klientów itd. pod co skroimy landing page - stronę sprzedaży Twojego produktu/usługi)

 • Twój własny zespół w przyszłości

  Wraz z rozwojem Twojej firmy, pomożemy zrekrutować Twój własny zespół programistyczny, a następnie rozliczać go z wykonanej pracy i dbać o jakość produktu

 • Gwarancja i wsparcie

  Gwarancje, godziny serwisowe oraz 6 miesięcy utrzymania Twojej aplikacji na naszych serwerach za darmo (kolejno dajemy gwarancje najlepszej ceny za utrzymanie na naszym serwerze)

Dlaczego Nebu?

Nebula to obłok pyłu międzygwiazdnego i gazu, miejscami zbijającymi się w gęste skupiska, będące kolebką nowych gwiazd

- Wikipedia

Nasze technologie

Do każdego projektu zawsze dopieramy technologie indywidualnie, nie mniej, największe doświadczenie w pracy mamy z JavaScript (React, Vue, Angular) oraz od strony backend-owej – Node oraz Java (w tym Spring). Dla każdego Klienta przygotujemy oddzielną specyfikację techniczną, tak aby projekt był niezawodny, bezpieczny i szybki. Konkretne wybory technologii uzasadnimy przed rozpoczęciem prac, uprzedzając wszystkie pytania i potrzeby.

Jakie są rodzaje aplikacji przeglądarkowych?

Aplikacje internetowych jest tyle ile Klientów, nie mniej do jednych z najpopularniejszych należą m.in.:

 • Aplikacje HR – wykorzystywane do rekrutowania pracowników.
 • Aplikacje ogłoszeniowe – służą do zamieszczania ofert dotyczących wykonywania usług, a także sprzedaży produktów czy nieruchomości.
 • Aplikacje bookingowe – umożliwiają dokonywanie rezerwacji noclegów oraz wizyt, a także płatności za dokonane rezerwacje.
 • Aplikacje e-learningowe – służą do wykonywania ćwiczeń, powtórzeń, testów, do nauki czy kontrolowania postępów.
 • Systemy ERP – aplikacje te przeznaczone są do organizowania pracy, np. magazynowania czy zaopatrzenia.
 • Systemy CRM – czyli systemy zarządzania relacjami z klientem (Customer Relationship Managmet). Są to aplikacje wykorzystywane w firmach, służące do usprawniania pracy i połączone z innymi systemami w przedsiębiorstwie (np. system ofertowania).
 • Aplikacje sprzedażowe – umożliwiają dokonywania zakupów, przeprowadzanie aukcji i innych transakcji sprzedażowych.

Sprawdź nasze projekty aplikacji przeglądarkowych