Usługi

Aplikacje mobilne

Mobilność i dotarcie do użytkownika z poziomu telefonu, z pomocą aplikacji dostępnej do pobrania ze sklepów Google Play i App Store (możemy też stworzyć aplikację mobilną na podstawie przeglądarkowej).

Dlaczego firmy inwestują w aplikacje mobilne?

Aż 90% czasu jaki ludzie spędzają na swoich urządzeniach mobilnych, to korzystanie z aplikacji. Zbudowanie własnej otwiera możliwości na wstrzelenie się w trendy, otworzenie na nowe rynki, czy też usprawnienie pracy firmy.


Naszym zdaniem, tworzenie oprogramowania to proces, dlatego oprócz samego kodu, dostarczamy po drodze wiele wartości:

 • Warsztaty biznesowe

  Rozumiemy, że nowe oprogramowanie to inwestycja, która musi być przemyślana i oparta o zbadany problem (Twój/Twojej firmy lub Twojego Klienta). Wspieramy w tym od początku, minimalizując nakłady finansowe - analizę i wnioski z warsztatów przedstawiamy każdorazowo w postaci raportu i koncepcji, na której bazujemy ofertę.

 • Dofinansowanie

  Pracujemy z biurami piszącymi wnioski, sami je często współtworząc. Wiemy jak prowadzić i dobrze rozliczyć projekt oparty o zew. finansowania z PARP i NCBiR.

 • Content writing

  Wspólnie zbudujemy kontent i stworzymy sprzedaż Twojego projektu (w tym na wcześniejszym etapie prognozy finansowe, przewidywane koszty utrzymania, segmenty Klientów itd. pod co skroimy landing page - stronę sprzedaży Twojego produktu/usługi)

 • Twój własny zespół w przyszłości

  Wraz z rozwojem Twojej firmy, pomożemy zrekrutować Twój własny zespół programistyczny, a następnie rozliczać go z wykonanej pracy i dbać o jakość produktu

 • Gwarancja i wsparcie

  Gwarancje, godziny serwisowe oraz 6 miesięcy utrzymania Twojej aplikacji na naszych serwerach za darmo (kolejno dajemy gwarancje najlepszej ceny za utrzymanie na naszym serwerze)

Dlaczego Nebu?

Nebula to obłok pyłu międzygwiazdnego i gazu, miejscami zbijającymi się w gęste skupiska, będące kolebką nowych gwiazd

- Wikipedia

Nasze technologie

Do każdego projektu zawsze dopieramy technologie indywidualnie, nie mniej, największe doświadczenie w pracy mamy z JavaScript (React, Vue, Angular) oraz od strony backend-owej – Node oraz Java (w tym Spring). Dla każdego Klienta przygotujemy oddzielną specyfikację techniczną, tak aby projekt był niezawodny, bezpieczny i szybki. Konkretne wybory technologii uzasadnimy przed rozpoczęciem prac, uprzedzając wszystkie pytania i potrzeby.

Jakie są rodzaje aplikacji mobilnych?

Aplikacji mobilnych jest tyle ile Klientów, nie mniej do jednych z najpopularniejszych należą m.in.:

 • Aplikacje HR - służące do analizy potrzeb pracowników, śledzenia pracy itd.
 • Aplikacje finansowe. Głównie to oprogramowanie bankowe pozwalające na: wykonywanie operacji finansowych.
 • Aplikacje społecznościowe to służące komunikacji aplikacje z zakresu mediów społecznościowych. Są podstawą dla użytkowników urządzeń mobilnych.
 • Aplikacje sportowe. Niczym osobisty trener, pomogą przy planowaniu treningu i monitorowaniu jego postępów.
 • Aplikacje nawigacyjne służą nie tylko kierowcom. To przydatne w podróży mapy, wyznaczniki trasy, rozkłady jazdy komunikacji miejskiej. I tak dzięki Google Maps, Here WeGo, TomTomGo można zaplanować dowolną trasę zarówno dla samochodu, jak i roweru.
 • Aplikacje informacyjne ułatwiają dostęp do newsów ze świata.
 • Dzięki aplikacjom zakupowym użytkownik może: dokonać bezpośrednich zakupów, skorzystać z programu lojalnościowego ulubionej marki (poprzez udostępniane kupony, rabaty), być na bieżąco z promocjami dzięki gazetkom, porównać ceny między konkurencją.
 • Aplikacje do czytania i słuchania książek.
 • Nie sposób nie wspomnieć o aplikacjach multimedialnych (filmowych, muzycznych).

Sprawdź nasze projekty aplikacji mobilnych