Usługi

IoT (Internet rzeczy)

Stworzymy i połączymy hardware z naszym oprogramowaniem - aplikacją mobilną/webową. Zintegrujemy np. drukarkę, kasę fiskalną, kontrolery itd.

Co to jest internet rzeczy?

Internet rzeczy to w system urządzeń elektronicznych, które komunikują się, wymieniając dane, dzięki czemu bez ingerencji człowieka potrafią usprawnić wiele czynności.


Naszym zdaniem, tworzenie oprogramowania to proces, dlatego oprócz samego kodu, dostarczamy po drodze wiele wartości:

 • Warsztaty biznesowe

  Rozumiemy, że nowe oprogramowanie to inwestycja, która musi być przemyślana i oparta o zbadany problem (Twój/Twojej firmy lub Twojego Klienta). Wspieramy w tym od początku, minimalizując nakłady finansowe - analizę i wnioski z warsztatów przedstawiamy każdorazowo w postaci raportu i koncepcji, na której bazujemy ofertę.

 • Dofinansowanie

  Pracujemy z biurami piszącymi wnioski, sami je często współtworząc. Wiemy jak prowadzić i dobrze rozliczyć projekt oparty o zew. finansowania z PARP i NCBiR.

 • Content writing

  Wspólnie zbudujemy kontent i stworzymy sprzedaż Twojego projektu (w tym na wcześniejszym etapie prognozy finansowe, przewidywane koszty utrzymania, segmenty Klientów itd. pod co skroimy landing page - stronę sprzedaży Twojego produktu/usługi)

 • Twój własny zespół w przyszłości

  Wraz z rozwojem Twojej firmy, pomożemy zrekrutować Twój własny zespół programistyczny, a następnie rozliczać go z wykonanej pracy i dbać o jakość produktu

 • Gwarancja i wsparcie

  Gwarancje, godziny serwisowe oraz 6 miesięcy utrzymania Twojej aplikacji na naszych serwerach za darmo (kolejno dajemy gwarancje najlepszej ceny za utrzymanie na naszym serwerze)

Dlaczego Nebu?

Nebula to obłok pyłu międzygwiazdnego i gazu, miejscami zbijającymi się w gęste skupiska, będące kolebką nowych gwiazd

- Wikipedia

Nasze technologie

Do każdego projektu zawsze dopieramy technologie indywidualnie, nie mniej, największe doświadczenie w pracy mamy z JavaScript (React, Vue, Angular) oraz od strony backend-owej – Node oraz Java (w tym Spring). Dla każdego Klienta przygotujemy oddzielną specyfikację techniczną, tak aby projekt był niezawodny, bezpieczny i szybki. Konkretne wybory technologii uzasadnimy przed rozpoczęciem prac, uprzedzając wszystkie pytania i potrzeby.

Gdzie możemy użyć możliwości internetu rzeczy?

Technologie oparte na IoT te są wykorzystywane w m.in. automatyzacji procesów, domu, analizie decyzji. Lista aplikacji IoT będzie rosła wraz z rozwojem tej technologii w latach, nie mniej do najpopularniejszych należą:

 • Kasy fiskalne, drukarki i łączenie aplikacji do płatności - na przykład dla restauracji, sklepów
 • Asystenci głosowi jak Amazon Echo, czy też Google Home, dzięki którym za pomocą poleceń głosowych możemy otrzymywać nie tylko potrzebne informacje, ale i sterować innymi urządzeniami smart podłączonymi do sieci.
 • Fit/smart bandy - czyli opaski sportowe które mogą między innymi na bieżąco mierzyć ci tętno, liczyć przebyte kroki, czy nawet monitorować twój sen.
 • Miniaturowe komputery, które umożliwiają stworzenie własnych centrów IoT - najlepszym przykładem jest Raspberry PI na które dostępne są choćby systemy operacyjne dedykowane rozwojowi IoT

Sprawdź nasze projekty IoT