Happy Client Story

Smart Optimizer - integracja narzędzia oszczędzającego energie

Smart Optimizer jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku rozwiązań, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Ten produkt IoT (Internet of Things) integruje energooszczędne urządzenia z aplikacją mobilną, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii.

Problem klienta

Zespół Smart Optimizer opracował narzędzie do oszczędzania energii przeznaczone dla hoteli i restauracji. Chcąc spopularyzować ideee oszczędzania energii w całym społeczeństwie i udostępnienie tej technologii również użytkownikom indywidualnym zwrócili się do nas, abyśmy jeszcze bardziej zdigitalizowali ich rozwiązanie, czyniąc je bardziej intuicyjnym i wygodnym.

Wprowadzone rozwiązanie

Zgodnie z wytycznymi zaproponowaliśmy wygląd nowego rozwiązania, przygotowaliśmy prototyp, wraz z elektroniką. Kolejno braliśmy również udział w akcjach promocyjnych - uczestniczyliśmy w nagraniach materiału na platformę kickstarter. Ponadto, wspólnie z firmą Feigin Electric, twórcą narzędzia, podpisaliśmy z sukcesem kontrakt z Dominos Pizza na sprzedaż ponad 300 sztuk urządzeń na terenie Singapuru, Malezji i Tajlandii.
01

W całości prac uczestniczyliśmy bardzo aktywnie, tworząc, integrując i budując od zera nowe rozwiązania. Na podstawie naszego doświadczenia wypracowaliśmy dla zespołu Smart Optimizer następujące produkty:

 

  📌  Prototyp obudowy oraz aranżacja elektroniki
  📌  Integracja istniejącej elektroniki
  📌  Wytworzenie aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania z poziomu sklepów Google Play i App Store
  📌  Projekt wyglądu kampanii kickstarter

Zastosowane technogie

Do pracy z projektem zaproponowaliśmy wyżej wymieniony stos programistyczny (inaczej stack, oznaczający wybrane do projektu technologie). Wybranie Reacta, NextJS, GraphQL oraz PostreSQL było motywowane czynnikami takimi jak:

 

  🧷  Wielki ekosystem technologii – dużo bibliotek, bieżące poprawki błędów, aktualizacje i pewność, że technologia będzie utrzymywana przez dziesiątki lat (React jest aktualizowany przez Facebooka – aktualnie Meta)
  🧷  Łatwe utrzymanie przejrzystości kodu, które w połączeniu z dobrą dokumentacją sprawia, że projekt może być utrzymany przez każdą firmę programistyczną i programistę
  🧷  Bardzo szybko ładujące się ekrany aplikacji – nawet poniżej 0,5 sekundy.
  🧷  Niskie koszty bieżącego utrzymania

Końcowy rezultat był przyjazny dla użytkownika i nie wymagał dodatkowych uwag. Podczas realizacji projektu, Nebucode bardzo sprawnie i bez problemów porozumiewało się i odpowiadało na nasze potrzeby. Podsumowując współpracę, byliśmy zadowoleni z terminowość i profesjonalizmu firmy.

- Founder & CEO, Feigin Electric, Andrew Dmitrev

Sprawdź nasze inne projekty

;