Poznaj nas i naszą misję

W Nebucode, kochamy innowacje

Pomagamy organizacjom w świadomym wzroście, wykorzystując dopasowaną technologię

Dlaczego Nebucode?

Zauważyliśmy, że większość polskich przedsiębiorstw korzysta z niedoskonałego oprogramowania, bojąc się inwestycji w nowe, ze względu na: pierwszy krok, obawę o potrzebne wysokie nakłady pieniężne, czy też trudny żargon którym posługują się firmy programistyczne. To sprawia, że pomimo dobrego pomysłu, produktu czy usługi, nie mają narzędzi aby rosnąć tak szybko jak powinny. Jednocześnie ciężko im znaleźć odpowiednich specjalistów, którzy odpowiedzialnie dobiorą technologię i przeprowadzą przez proces tak, aby gotowy produkt był zrozumiały, innowacyjny i realnie zwiększający możliwości firmy.

Postanowiliśmy rozwiązać ten problem tworząc Nebucode – firmę produkującą oprogramowanie (tzw. software house). Zależało nam na stworzeniu firmy, w której nasz zespół, ramię w ramię z klientem, wprowadza innowacje do środka biznesu. Nasze projekty rozpoczynają się od wypracowania pomysłu na projekt/koncepcji i przygotowaniu specyfikacji technicznej. W dalszej części nasz zespół merytoryczny pomaga w ułożeniu finansowania, tłumaczy trudny żargon i ostatecznie - przystępuje do tworzenia.

Jak pracujemy?

Zaczynamy od poznania Twojego pomysłu podczas 30-min bezpłatnej konsultacji. Podeślij nam przed nią wszystkie informacje i dokumenty jakie tylko posiadasz (dla przykładu, to może być: opis projektu, Twój wniosek o dofinansowanie itd.). Jeśli szukasz usprawnień dla swojej działalności, podczas rozmowy porozmawiamy o Twoim biznesie i umówimy się na odrębny warsztat z naszymi specjalistami.
Po wstępnej analizie przygotujemy dla Ciebie bardzo dokładną propozycje harmonogramu i wyceny. Porozmawiamy o niej i przedstawimy nasz pomysł na realizacje Twojego projektu. Na tym etapie przegadamy czy lepsza będzie z góry określona kwota za realizacje, tudzież rozliczenie w systemie sprintowym (co dwa tygodnie, za określone zadania) - przedstawimy plusy i minusy tego rozwiązania i kompleksowo poprowadzimy za rękę.
Po podpisaniu umowy przychodzi czas na jej pierwszą fazę - prototypowanie. Jest to pierwsza część produkcji Twojego produktu o której formie wspólnie zadecydujemy (może to być już jakaś część oprogramowania, tudzież klikalny projekt graficzny symulujący działanie). Chodzi w niej o to abyś wydał jak najmniej środków, na przygotowanie produktu i na jak najwcześniejszym etapie podjął decyzje o ewentualnych zmianach (np. w wypadku gdy okaże się, że Twoi pracownicy, tudzież Klienci potrzebują jednak innych funkcjonalności).
Po wytworzeniu prototypu i sprawdzeniu jego działania, spotykamy się ponownie, aby odświeżyć wymagania i ew. przygotować nową specyfikację techniczną. Przez cały czas produkcji Twojej aplikacji będziemy się regularnie spotykać, pokazując zrealizowane funkcjonalności, obgadywać kolejne i dyskutować nad ewentualnymi zmianami.
Po wyprodukowaniu i przetestowaniu rozwiązania, zapewniamy Ci nieodpłatne bieżące wsparcie, usługi serwisowe i hosting przez 6 miesięcy od zakończenia prac + gwarancje na 12 miesięcy. Oczywiście możemy umówić się na przedłużenie powyższych za wcześniej umówioną kwotę. W przypadku dalszego rozwoju zawsze jesteśmy dostępni do dyspozycji.

Poznaj nasz zespół!

Team members of Nebucode

Nebucode Team